"Araz-Naxçıvan"ın futbolçusu: "Omoniya" komandasını yaxşı təhlil etmişik"
"Araz-Naxçıvan" "Omoniya" kollektivini yaxşı təhlil edib.
"Report" xəbər verir ki, bunu "Araz-Naxçıvan"ın futbolçusu Qara Qarayev UEFA Konfrans Liqasının III təsnifat mərhələsində "Omoniya"ya (Kipr) qarşı keçirəcəkləri ilk oyundan öncə mətbuat konfransında deyib.
"Komandada yüksək əhval-ruhiyyə var. Sabahkı oyuna tam heyətlə hazırıq. Güclü rəqibə qarşı çıxış edəcəyik. Düşünürə ki, son matçlarda özlərini çox yaxşı göstərirlər. Rəqib barədə təhlillər aparmışıq. Azarkeşlərin dəstəyinə ehtiyacımız olacaq. Ümid edirik ki, sabahkı matçda bütün tribunalar dolacaq. Bizim üçün hansı komanda ilə qarşılaşacağımız əhəmiyyət kəsb etmir. Bütün rəqiblərə hörmətlə yanaşırıq".
Yarımmüdafiəçi "Qarabağ"da çıxış etdiyi və avrokuboklarda qrup mərhələlərinə vəsiqə qazandıqları illərdən danışıb:
"Qarabağ" komandası da qrup mərhələlərinə çətinliklə gəlib. Yaxşı xatırlayıram ki, hər oyuna xüsusi ciddiyətlə hazırlaşırdıq. Düşünürəm ki, "Araz-Naxçıvan" da artıq öz gücünü artırır və ümid edirik ki, Liqa mərhələsinə vəsiqə qazanacağıq".