sizinxeber.az Media Bu gün “Qafqazinfo”nun 15 yaşı tamam olur Bu gün “Qafqazinfo”nun 15 yaşı tamam olur 3 052 16.avqust.2025 10:30
sizinxeber.az Media “National Geographic” jurnalı Azərbaycanda şərabçılıqla bağlı reportaj hazırlayıb “National Geographic” jurnalı Azərbaycanda şərabçılıqla bağlı reportaj hazırlayıb 5 735 05.avqust.2025 17:50
sizinxeber.az Media Medianın İnkişafı Agentliyi: “News24.az”-də manipulyativ başlıqlara rast gəlinməkdədir Medianın İnkişafı Agentliyi: “News24.az”-də manipulyativ başlıqlara rast gəlinməkdədir 6 106 03.avqust.2025 18:50
sizinxeber.az Media Ənənəvi avqust yarmarkasının ilk günü ziyarətçilərlə dolu idi Ənənəvi avqust yarmarkasının ilk günü ziyarətçilərlə dolu idi 2 937 03.avqust.2025 01:00
sizinxeber.az Media “Haber Global" beynəlxalq xəbər müsabiqəsində iki mükafata layiq görülüb “Haber Global" beynəlxalq xəbər müsabiqəsində iki mükafata layiq görülüb 3 370 01.avqust.2025 19:30
sizinxeber.az Media TASS agentliyi Xankəndi ilə bağlı xəbərdə növbəti dəfə düzəliş edib - FOTO - YENİLƏNİB TASS agentliyi Xankəndi ilə bağlı xəbərdə növbəti dəfə düzəliş edib - FOTO - YENİLƏNİB 4 350 01.avqust.2025 14:50
sizinxeber.az Media Media subyektlərinin Media Reyestrindən çıxarılacağı hallar müəyyənləşib Media subyektlərinin Media Reyestrindən çıxarılacağı hallar müəyyənləşib 4 777 01.avqust.2025 14:30
sizinxeber.az Media Azərbaycanda informasiya agentliklərinə dair yeni tələblər müəyyənləşib Azərbaycanda informasiya agentliklərinə dair yeni tələblər müəyyənləşib 5 099 01.avqust.2025 14:00
sizinxeber.az Media Mediada saxta məlumatların dərc edilməsinə yol verilməməsi haqqında yeni normalar təsdiqlənib Mediada saxta məlumatların dərc edilməsinə yol verilməməsi haqqında yeni normalar təsdiqlənib 2 805 01.avqust.2025 14:00
sizinxeber.az Media Media Reyestrində olmayan çap mediası subyektlərinin 5 min manatadək cərimələnməsi təsdiqlənib Media Reyestrində olmayan çap mediası subyektlərinin 5 min manatadək cərimələnməsi təsdiqlənib 5 272 01.avqust.2025 13:30
sizinxeber.az Media TASS agentliyi Xankəndi ilə bağlı dərc etdiyi xəbərin sərlövhəsini dəyişib - FOTO TASS agentliyi Xankəndi ilə bağlı dərc etdiyi xəbərin sərlövhəsini dəyişib - FOTO 5 814 01.avqust.2025 09:00
sizinxeber.az Media AZƏRTAC: TASS agentliyinin bugünkü xəbərinin sərlövhəsi dostluq münasibətlərini sarsıdır AZƏRTAC: TASS agentliyinin bugünkü xəbərinin sərlövhəsi dostluq münasibətlərini sarsıdır 7 862 01.avqust.2025 00:50
sizinxeber.az Media AZƏRTAC: TASS-ın Azərbaycan xalqına yad toponimi dirçəldilməsi cəhdi təəccüb doğurur AZƏRTAC: TASS-ın Azərbaycan xalqına yad toponimi dirçəldilməsi cəhdi təəccüb doğurur 5 281 01.avqust.2025 00:30
sizinxeber.az Media "Euronews" telekanalı III Şuşa Qlobal Media Forumundan reportaj hazırlayıb - VİDEO "Euronews" telekanalı III Şuşa Qlobal Media Forumundan reportaj hazırlayıb - VİDEO 5 285 31.iyul.2025 20:50
sizinxeber.az Media Azərbaycanlı jurnalist qazilər Türkiyə qazilər vəqfini ziyarət ediblər Azərbaycanlı jurnalist qazilər Türkiyə qazilər vəqfini ziyarət ediblər 7 459 31.iyul.2025 15:50
sizinxeber.az Media III Şuşa Qlobal Media Forumuna qatılan “MEDİA Könüllüləri"nə təşəkkürnamələr verilib III Şuşa Qlobal Media Forumuna qatılan “MEDİA Könüllüləri"nə təşəkkürnamələr verilib 7 733 30.iyul.2025 13:00
sizinxeber.az Media MEDİA: Azərbaycanın bir sıra dövlət xadimləri adından reallığı əks etdirməyən açıqlamalar yayılıb MEDİA: Azərbaycanın bir sıra dövlət xadimləri adından reallığı əks etdirməyən açıqlamalar yayılıb 1 634 28.iyul.2025 18:00
sizinxeber.az Media Türkiyənin Azərbaycandakı səfiri APA Media Qrupun qonağı olub Türkiyənin Azərbaycandakı səfiri APA Media Qrupun qonağı olub 8 000 28.iyul.2025 17:50
sizinxeber.az Media Moldovalı analitik: Azərbaycanın media forumuna ev sahibliyi Cənubi Qafqazı aparıcı beyin mərkəzlərindən birinə çevirir Moldovalı analitik: Azərbaycanın media forumuna ev sahibliyi Cənubi Qafqazı aparıcı beyin mərkəzlərindən birinə çevirir 5 982 26.iyul.2025 18:30
sizinxeber.az Media Yaponiyanın Azərbaycandakı səfirinin müavini APA Media Qrupda olub - FOTO Yaponiyanın Azərbaycandakı səfirinin müavini APA Media Qrupda olub - FOTO 3 127 25.iyul.2025 15:50
sizinxeber.az Media "Fərdi jurnalist müsabiqəsi"nin nəticələri açıqlanıb, APA Media Qrupun 2 əməkdaşı qalib olub "Fərdi jurnalist müsabiqəsi"nin nəticələri açıqlanıb, APA Media Qrupun 2 əməkdaşı qalib olub 1 734 25.iyul.2025 12:50
sizinxeber.az Media İçərişəhərdə Azərbaycan Milli Mətbuatının 150 illiyi münasibətilə tədbir keçirilib İçərişəhərdə Azərbaycan Milli Mətbuatının 150 illiyi münasibətilə tədbir keçirilib 1 525 24.iyul.2025 20:00
sizinxeber.az Media Mətbuat Şurası Prezident İlham Əliyevə təşəkkür məktubu ünvanlayıb Mətbuat Şurası Prezident İlham Əliyevə təşəkkür məktubu ünvanlayıb 1 236 24.iyul.2025 11:00
sizinxeber.az Media MEDİA: Bir sıra dövlət xadimlərinin adından saxta açıqlamalar yayılıb MEDİA: Bir sıra dövlət xadimlərinin adından saxta açıqlamalar yayılıb 4 999 23.iyul.2025 18:00