sizinxeber.az Siyasət Belqradda Prezident İlham Əliyevin Serbiya Prezidenti Aleksandar Vuçiçlə təkbətək görüşü keçirilib Belqradda Prezident İlham Əliyevin Serbiya Prezidenti Aleksandar Vuçiçlə təkbətək görüşü keçirilib 1 936 15.fevral.2026 17:36
sizinxeber.az Siyasət Belqradda Azərbaycan və Serbiya arasında Strateji Tərəfdaşlıq Şurasının 1-ci iclası keçirilir Belqradda Azərbaycan və Serbiya arasında Strateji Tərəfdaşlıq Şurasının 1-ci iclası keçirilir 1 336 15.fevral.2026 17:35
sizinxeber.az Siyasət İlham Əliyev Münhen konfransı çərçivəsində panel iclasda iştirak edir - CANLI YAYIM İlham Əliyev Münhen konfransı çərçivəsində panel iclasda iştirak edir - CANLI YAYIM 1 542 14.fevral.2026 18:08
sizinxeber.az Siyasət Prezident: Azərbaycan birtərəfli qaydada Ermənistana malların tranziti üzərindəki məhdudiyyətləri aradan qaldırıb Prezident: Azərbaycan birtərəfli qaydada Ermənistana malların tranziti üzərindəki məhdudiyyətləri aradan qaldırıb 3 251 14.fevral.2026 03:11
sizinxeber.az Siyasət İlham Əliyev: ABŞ-nin Vitse-prezidentinin səfəri çox mühüm idi İlham Əliyev: ABŞ-nin Vitse-prezidentinin səfəri çox mühüm idi 3 366 14.fevral.2026 03:10
sizinxeber.az Siyasət İlham Əliyev: "Biz daimi olacağına ümid etdiyimiz sülh dövrünə qədəm qoymuşuq" İlham Əliyev: "Biz daimi olacağına ümid etdiyimiz sülh dövrünə qədəm qoymuşuq" 3 277 14.fevral.2026 03:06
sizinxeber.az Siyasət Prezident İlham Əliyev Münhendə "France 24" telekanalına müsahibə verib Prezident İlham Əliyev Münhendə "France 24" telekanalına müsahibə verib 1 759 14.fevral.2026 03:03
sizinxeber.az Siyasət Prezident İlham Əliyev: "Yeni dünya nizamı "kim güclüdür, o da haqlıdır" anlamına gəlməməlidir" Prezident İlham Əliyev: "Yeni dünya nizamı "kim güclüdür, o da haqlıdır" anlamına gəlməməlidir" 1 864 14.fevral.2026 00:39
sizinxeber.az Siyasət Prezident: "Bu gün Azərbaycan həm Şərqdə, həm də Qərbdə ehtiyac duyulan ölkədir" Prezident: "Bu gün Azərbaycan həm Şərqdə, həm də Qərbdə ehtiyac duyulan ölkədir" 1 797 14.fevral.2026 00:38
sizinxeber.az Cəmiyyət / Siyasət Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin yaradılmasından 14 il ötür Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin yaradılmasından 14 il ötür 4 044 13.fevral.2026 10:32
sizinxeber.az Siyasət Ermənistan sülh sazişini niyə iyuna qədər imzalamaq istəyir? Ermənistan sülh sazişini niyə iyuna qədər imzalamaq istəyir? 6 714 12.fevral.2026 08:10
sizinxeber.az Siyasət İlham Əliyev: "Bu gün Azərbaycan özünü bütün əsas enerji mənbələri ilə tam təmin edir" İlham Əliyev: "Bu gün Azərbaycan özünü bütün əsas enerji mənbələri ilə tam təmin edir" 2 639 11.fevral.2026 18:27
sizinxeber.az Siyasət Prezident: "Dövlət xidmətləri "mygov" üzərindən həyata keçirilməlidir" Prezident: "Dövlət xidmətləri "mygov" üzərindən həyata keçirilməlidir" 2 867 11.fevral.2026 18:24
sizinxeber.az Siyasət Prezident İlham Əliyevin sədrliyi ilə müşavirə keçirilib Prezident İlham Əliyevin sədrliyi ilə müşavirə keçirilib 2 745 11.fevral.2026 18:22
sizinxeber.az Siyasət Pensiyaçılara MÜJDƏ: Gözlənilən sərəncam imzalandı Pensiyaçılara MÜJDƏ: Gözlənilən sərəncam imzalandı 6 692 09.fevral.2026 17:46
sizinxeber.az Siyasət Arkadi Qukasyan 20 il müddətinə azadlıqdan məhrum edilib Arkadi Qukasyan 20 il müddətinə azadlıqdan məhrum edilib 5 113 05.fevral.2026 14:41
sizinxeber.az Siyasət Əbu-Dabidə Prezident İlham Əliyevə "Zayed İnsan Qardaşlığı Mükafatı"ı təqdim olunub Əbu-Dabidə Prezident İlham Əliyevə "Zayed İnsan Qardaşlığı Mükafatı"ı təqdim olunub 9 408 05.fevral.2026 10:00
sizinxeber.az Siyasət Leyla Əliyeva Əbu-Dabidə “İnsan Qardaşlığı Məclisi” tədbirində - Fotolar Leyla Əliyeva Əbu-Dabidə “İnsan Qardaşlığı Məclisi” tədbirində - Fotolar 9 942 04.fevral.2026 03:46
sizinxeber.az Siyasət Azərbaycanın və BƏƏ prezidentləri Əbu-Dabidə "Sülh Qalxanı - 2026" birgə əməliyyat-taktiki təlimini izləyiblər Azərbaycanın və BƏƏ prezidentləri Əbu-Dabidə "Sülh Qalxanı - 2026" birgə əməliyyat-taktiki təlimini izləyiblər 6 154 03.fevral.2026 20:29
sizinxeber.az Siyasət Hüquq müdafiəçisi: Azərbaycan gəncliyinə və gənclərə etimad artıq öz təsdiqini tapıb Hüquq müdafiəçisi: Azərbaycan gəncliyinə və gənclərə etimad artıq öz təsdiqini tapıb 11 892 02.fevral.2026 09:45
sizinxeber.az Siyasət Məhəmməd Əmin Rəsulzadənin doğum günüdür Məhəmməd Əmin Rəsulzadənin doğum günüdür 7 947 31.yanvar.2026 00:07
sizinxeber.az Siyasət Prezident onlara ali xüsusi rütbələr verdi Prezident onlara ali xüsusi rütbələr verdi 16 246 29.yanvar.2026 17:53
sizinxeber.az Siyasət Prezident ona general-polkovnik rütbəsi verdi Prezident ona general-polkovnik rütbəsi verdi 15 647 29.yanvar.2026 17:47