sizinxeber.az Cəmiyyət Azərbaycanda bəzi cərimələr sərtləşdirilir Azərbaycanda bəzi cərimələr sərtləşdirilir 4 424 19.dekabr.2025 13:47
sizinxeber.az Cəmiyyət “e-Sosial” portalında yenilik əlilliyi olan şəxslər üçün istifadə rahatlığının artırılmasına xidmət edir – AÇIQLAMA “e-Sosial” portalında yenilik əlilliyi olan şəxslər üçün istifadə rahatlığının artırılmasına xidmət edir – AÇIQLAMA 4 981 19.dekabr.2025 12:05
sizinxeber.az Siyasət Sahibə Qafarova: Avropa Parlamenti beynəlxalq hüququn prinsiplərinə zidd olan qərəzli praktikasını davam etdirib Sahibə Qafarova: Avropa Parlamenti beynəlxalq hüququn prinsiplərinə zidd olan qərəzli praktikasını davam etdirib 3 982 19.dekabr.2025 12:01
sizinxeber.az İqtisadiyyat Deputat: Qızıl ehtiyatlarının artması dəyər qazanan aktivlərə daha çox vəsaitin yönəldilməsinə imkan yaradır Deputat: Qızıl ehtiyatlarının artması dəyər qazanan aktivlərə daha çox vəsaitin yönəldilməsinə imkan yaradır 5 364 19.dekabr.2025 11:57
sizinxeber.az Cəmiyyət "Azercell"də dəyişiklik - Bu xidmətləri də dayandırır "Azercell"də dəyişiklik - Bu xidmətləri də dayandırır 5 003 19.dekabr.2025 11:50
sizinxeber.az Siyasət Leyla Əliyeva "ASAN Məktub" sosial proqramının 10 illiyinə həsr olunan tədbirdən paylaşım edib Leyla Əliyeva "ASAN Məktub" sosial proqramının 10 illiyinə həsr olunan tədbirdən paylaşım edib 3 535 19.dekabr.2025 11:26
sizinxeber.az Siyasət Milli Məclisin bugünkü iclasının gündəliyi dəyişib Milli Məclisin bugünkü iclasının gündəliyi dəyişib 3 485 19.dekabr.2025 11:21