sizinxeber.az Müharibə Şəhid anası: "Yalvardım ki, getmə, oğlum, sən təksən" Şəhid anası: "Yalvardım ki, getmə, oğlum, sən təksən" 11 691 10.noyabr.2025 12:49
sizinxeber.az Müharibə "Tək yoldaşımı yox, ata, qardaş əvəzimi itirdim..." - Cəsur kəşfiyyatçının xanımından duyğulu sözlər "Tək yoldaşımı yox, ata, qardaş əvəzimi itirdim..." - Cəsur kəşfiyyatçının xanımından duyğulu sözlər 7 199 10.noyabr.2025 12:13
sizinxeber.az Siyasət / Müharibə Prezident Pəncəli Teymurova Milli Qəhrəman adı verdi Prezident Pəncəli Teymurova Milli Qəhrəman adı verdi 6 726 07.noyabr.2025 16:18
sizinxeber.az Müharibə Müdafiə Nazirliyi: Müstəqilliyimiz əbədi, dövlətimiz sarsılmazdır! Müdafiə Nazirliyi: Müstəqilliyimiz əbədi, dövlətimiz sarsılmazdır! 7 995 18.oktyabr.2025 10:32
sizinxeber.az Hərbi Hərbi prokuror şəhid Pəncəli Teymurovun ailəsində olub Hərbi prokuror şəhid Pəncəli Teymurovun ailəsində olub 20 425 21.avqust.2025 17:50
sizinxeber.az Hərbi MN: Pirəkəşküldə istifadəyə yararsız döyüş sursatları məhv ediləcək MN: Pirəkəşküldə istifadəyə yararsız döyüş sursatları məhv ediləcək 19 766 21.avqust.2025 12:50
sizinxeber.az Hərbi Gənc hərbi pilotlarla təlim-məşq uçuşları keçirilib Gənc hərbi pilotlarla təlim-məşq uçuşları keçirilib 21 692 20.avqust.2025 12:00
sizinxeber.az Hərbi Gənc hərbi pilotlarla təlim-məşq uçuşları keçirilib - VİDEO Gənc hərbi pilotlarla təlim-məşq uçuşları keçirilib - VİDEO 21 428 20.avqust.2025 11:50
sizinxeber.az Hərbi Hərbi xidmətlə bağlı “mygov” platformasına yeni funksiyalar əlavə olunub Hərbi xidmətlə bağlı “mygov” platformasına yeni funksiyalar əlavə olunub 20 458 20.avqust.2025 10:50
sizinxeber.az Hərbi Azərbaycan Sərhəd Mühafizəsinin 106-cı ildönümü ilə bağlı tədbirlər keçirilib - VİDEO Azərbaycan Sərhəd Mühafizəsinin 106-cı ildönümü ilə bağlı tədbirlər keçirilib - VİDEO 21 825 18.avqust.2025 16:50
sizinxeber.az Hərbi Ermənistan ordusunun Laçına hücumu zamanı zərər çəkmiş şəxs: Ailəmizin dörd üzvü top atəşləri nəticəsində həlak oldu Ermənistan ordusunun Laçına hücumu zamanı zərər çəkmiş şəxs: Ailəmizin dörd üzvü top atəşləri nəticəsində həlak oldu 21 497 18.avqust.2025 13:50
sizinxeber.az Hərbi Azərbaycan Ordusunun aviasiya bölmələri təlim-məşq uçuşları keçirib - VİDEO Azərbaycan Ordusunun aviasiya bölmələri təlim-məşq uçuşları keçirib - VİDEO 20 926 16.avqust.2025 12:00
sizinxeber.az Hərbi Aviasiya bölmələri ilə təlim-məşq uçuşları keçirilib Aviasiya bölmələri ilə təlim-məşq uçuşları keçirilib 21 865 16.avqust.2025 12:00
sizinxeber.az Hərbi Aviasiya bölmələri ilə təlim-məşq uçuşları keçirilib - VİDEO Aviasiya bölmələri ilə təlim-məşq uçuşları keçirilib - VİDEO 22 657 16.avqust.2025 11:50
sizinxeber.az Hərbi Ermənistan ordusunun Zəngilana hücumu nəticəsində zərər çəkmiş şəxslər məhkəmədə ifadə verib Ermənistan ordusunun Zəngilana hücumu nəticəsində zərər çəkmiş şəxslər məhkəmədə ifadə verib 21 877 15.avqust.2025 20:50
sizinxeber.az Hərbi Ermənistan hərbçilərinin Zəngilana hücumu nəticəsində məcburi köçkün düşmüş, yaralanmış, doğmaları öldürülmüş şəxslər məhkəmədə ifadə veriblər Ermənistan hərbçilərinin Zəngilana hücumu nəticəsində məcburi köçkün düşmüş, yaralanmış, doğmaları öldürülmüş şəxslər məhkəmədə ifadə veriblər 23 914 15.avqust.2025 20:00
sizinxeber.az Hərbi Azərbaycan Ordusunun rabitə ixtisaslı zabitləri ilə təlim-metodiki toplanış keçirilib Azərbaycan Ordusunun rabitə ixtisaslı zabitləri ilə təlim-metodiki toplanış keçirilib 24 100 14.avqust.2025 19:30
sizinxeber.az Hərbi Bakıda "NATO-da hərbi ictimai əlaqələr və strateji kommunikasiya" kursu keçirilib Bakıda "NATO-da hərbi ictimai əlaqələr və strateji kommunikasiya" kursu keçirilib 22 520 14.avqust.2025 17:50
sizinxeber.az Hərbi Bakıda strateji kommunikasiyalar mövzusunda kurs keçirilib Bakıda strateji kommunikasiyalar mövzusunda kurs keçirilib 23 151 14.avqust.2025 17:30
sizinxeber.az Hərbi Müdafiə Nazirliyi Pakistanı Müstəqillik Günü münasibətilə təbrik edib Müdafiə Nazirliyi Pakistanı Müstəqillik Günü münasibətilə təbrik edib 24 448 14.avqust.2025 15:30
sizinxeber.az Hərbi Azərbaycan hərbçiləri Pakistanda hərbi paradda iştirak ediblər - VİDEO Azərbaycan hərbçiləri Pakistanda hərbi paradda iştirak ediblər - VİDEO 22 919 14.avqust.2025 15:00
sizinxeber.az Hərbi Azərbaycan hərbçiləri Pakistanda keçirilən hərbi paradda iştirak ediblər Azərbaycan hərbçiləri Pakistanda keçirilən hərbi paradda iştirak ediblər 23 569 14.avqust.2025 15:00
sizinxeber.az Hərbi Zakir Həsənov HDQ-nin Xəzərdə enerji infrastrukturlarının mühafizəsi üzrə fəaliyyətini izləyib Zakir Həsənov HDQ-nin Xəzərdə enerji infrastrukturlarının mühafizəsi üzrə fəaliyyətini izləyib 24 608 14.avqust.2025 13:00
sizinxeber.az Hərbi Azərbaycan Hərbi Dəniz Qüvvələri Xəzərdə döyüş atışlı taktiki təlim keçirib - VİDEO Azərbaycan Hərbi Dəniz Qüvvələri Xəzərdə döyüş atışlı taktiki təlim keçirib - VİDEO 24 952 14.avqust.2025 12:50