sizinxeber.az Siyasət Dövlət başçısı: Şəhidlərimizi, Xocalı qurbanlarını, digər günahsız insanların həlak olmasını heç vaxt unuda bilmərik Dövlət başçısı: Şəhidlərimizi, Xocalı qurbanlarını, digər günahsız insanların həlak olmasını heç vaxt unuda bilmərik 16 192 24.dekabr.2025 18:11
sizinxeber.az Siyasət İlham Əliyev: Bu gün Ağdam rayonunda artıq həyat bərpa edilir İlham Əliyev: Bu gün Ağdam rayonunda artıq həyat bərpa edilir 16 017 24.dekabr.2025 18:09
sizinxeber.az Siyasət Prezident: Ermənistana sanksiyalar tətbiq edilsəydi, əlbəttə, o, işğala son qoyardı Prezident: Ermənistana sanksiyalar tətbiq edilsəydi, əlbəttə, o, işğala son qoyardı 16 072 24.dekabr.2025 18:07
sizinxeber.az Siyasət Azərbaycan Prezidenti: Son illərin tarixində ən böyük ədalətsizliklə biz üzləşmişdik Azərbaycan Prezidenti: Son illərin tarixində ən böyük ədalətsizliklə biz üzləşmişdik 18 927 24.dekabr.2025 18:06
sizinxeber.az Siyasət / MANŞET Prezident İlham Əliyevin doğum günüdür Prezident İlham Əliyevin doğum günüdür 2 934 24.dekabr.2025 15:05