Главная > Futbol > Çempionlar Liqası: "Ferentsvaroş" - "Qarabağ" oyununda ilk hissə yekunlaşıb - YENİLƏNİB-2
Çempionlar Liqası: "Ferentsvaroş" - "Qarabağ" oyununda ilk hissə yekunlaşıb - YENİLƏNİB-220-08-2025, 00:00. Разместил: Rss Bot Report |
UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin "Ferentsvaroş" (Macarıstan) - "Qarabağ" oyununda ilk hissə yekunlaşıb. "Sizinxeber.az" xəbər verir ki, "Qroupama Arena"da keçirilən matçda meydan sahibləri fasiləyə 1:0 hesabı ilə üstün yollanıblar. 29-cu dəqiqədə Barnabas Varqa adını tabloya yazdırıb. 23:29 UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin "Ferentsvaroş" (Macarıstan) - "Qarabağ" oyununda hesab açılıb. "Sizinxeber.az" xəbər verir ki, "Qroupama Arena"da keçirilən matçda meydan sahibləri fərqləniblər. 29-cu dəqiqədə Barnabas Varqa adını tabloya yazdırıb. 22:00 UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin "Ferentsvaroş" (Macarıstan) - "Qarabağ" matçı start götürüb. "Sizinxeber.az" xəbər verir ki, qarşılaşma "Qroupama Arena"da keçirilir. Görüşü portuqaliyalı FIFA referisi Juan Pedru da Silva Pineyru idarə edir. Вернуться назад |