Главная > Futbol > Azərbaycan klublarının UEFA Konfrans Liqasında potensial rəqibləri bəlli olacaq
Azərbaycan klublarının UEFA Konfrans Liqasında potensial rəqibləri bəlli olacaq21-07-2025, 12:00. Разместил: Rss Bot Report |
Bu gün UEFA konfrans Liqasında III təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi keçiriləcək. “Report” xəbər verir ki, Bakı vaxtı ilə saat 16:00-da start veriləcək tədbirdə Azərbaycan klubları “Sabah”, “Zirə” və “Araz-Naxçıvan”ın da rəqibləri müəyyənləşəcək. Səpələnmişlər səbətində yer alan “Petrokub” (Moldova) - “Sabah” və “Zirə” - “Hayduk” (Xorvatiya) cütünün qalibləri səpələnməmişlər cütünün ən güclüsü ilə qarşılaşacaq. "Rakov" (Çenstoxova, Polşa) - "Jilina" (Slovakiya) Səpələnməmişlər səbətində yer alan "Araz-Naxçıvan" (Azərbaycan) - "Aris" (Yunanıstan) cütünün qalibi isə səpələnmişlər səbəbtində yer alan cütlüklərin ən güclüsü ilə üz-üzə gələcək. "Aktobe" (Qazaxıstan) - "Sparta" (Praqa, Çexiya) Вернуться назад |