Sizinxeber.az – Azərbaycan Xəbərləri

Avroliqanın qrup mərhələsinin tam təqvimi – Siyahı

Avroliqanın qrup mərhələsinin tam təqvimi – Siyahı
14 dəfə Baxılıb
31 Avqust 2019 - 1:15

UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin tam təqvimi açıqlanıb.
Axar.az-ın məlumatına görə, Azərbaycan təmsilçisi “Qarabağ”ın da vəsiqə qazandığı mərhələyə sentyabrın 19-da start veriləcək.
Son turun qarşılaşmaları isə dekabrın 12-də keçiriləcək.
19 sentyabr
A qrupu
20:55. APOEL – “Düdelanj”
20:55. “Qarabağ” – “Sevilya”
B qrupu
20:55. “Dinamo” (Kiyev) – “Malmö”
20:55. “Kopenhagen” – “Luqano”
C qrupu
20:55. “Bazel” – “Krasnodar”
20:55. “Xetafe” – “Trabzonspor”
D qrupu
20:55. PSV – “Sportinq”
20:55. LASK – “Rusenborq”
E qrupu
20:55. “Renn” – “Seltik”
20:55. ÇFR – “Latsio”
F qrupu
20:55. “Ayntraxt” – “Arsenal”
20:55. “Standard” – “Vitoriya”
G qrupu
23:00. “Portu” – “Yanq Boyz”
23:00. “Reyncers” – “Feyenoord”
H qrupu
23:00. “Lüdoqorets” – MOİK
23:00. “Espanyol” – “Ferentsvaroş”
I qrupu
23:00. “Volfsburq” – “Aleksandriya”
23:00. “Gent” – “Sent-Etyen”
J qrupu
23:00. “Roma” – “İstanbul Başakşehir”
23:00. “Borussiya” – “Volfsberq”
K qrupu
23:00. “Vulverhempton” – “Braqa”
23:00. “Slovan” – “Beşiktaş”
L qrupu
23:00. “Mançester Yunayted” – “Astana”
23:00. “Partizan” – AZ
II tur
2 October
F qrupu
18:50. “Vitoriya” – “Ayntraxt”
3 oktyabr
A qrupu
23:00. “Sevilya” – APOEL
23:00. “Düdelanj” – “Qarabağ”
B qrupu
23:00. “Malmö” – “Kopenhagen”
23:00. “Luqano” – “Dinamo” Kiyev
C qrupu
23:00. “Krasnodar” – “Xetafe”
23:00. “Trabzonspor” – “Bazel”
D qrupu
23:00. “Sportinq” – LASK
23:00. “Rusenborq” – PSV
E qrupu
23:00. “Latsio” – “Renn”
23:00. “Seltik” – ÇFR
F qrupu
23:00. “Arsenal” – “Standard”
G qrupu
20:55. “Yanq Boyz” – “Reyncers”
20:55. “Feyenoord” – “Portu”
H qrupu
20:55. MOİK – “Espanyol”
20:55. “Ferentsvaroş” – “Lüdoqorets”
I qrupu
20:55. “Sent-Etyen” – “Volfsburq”
20:55. “Aleksandriya” – “Gent”
J qrupu
20:55. “İstanbul Başakşehir” – “Borussiya”
20:55. “Volfsberq” – “Roma”
K qrupu
20:55. “Beşiktaş” – “Vulverhempton”
20:55. “Braqa” – “Slovan”
L qrupu
18:50. “Astana” – “Partizan”
20:55. AZ – “Mançester Yunayted”
III tur
24 oktyabr
A qrupu
20:55. “Qarabağ” – APOEL
23:00. “Sevilya” – “Düdelanj”
B qrupu
23:00. “Dinamo” Kiyev – “Kopenhagen”
23:00. “Malmö” – “Luqano”
C qrupu
23:00. “Xetafe” – “Bazel”
23:00. “Trabzonspor” – “Krasnodar”
D qrupu
23:00. “Sportinq” – “Rusenborq”
23:00. PSV – LASK
E qrupu
23:00. “Seltik” – “Latsio”
23:00. “Renn” – ÇFR
F qrupu
23:00. “Arsenal” – “Vitoriya”
23:00. “Ayntraxt” – “Standard”
G qrupu
20:55. “Portu” – “Reyncers”
20:55. “Yanq Boyz” – “Feyenoord”
H qrupu
20:55. MOİK – “Ferentsvaroş”
20:55. “Lüdoqorets” – “Espanyol”
I qrupu
20:55. “Gent” – “Volfsburq”
20:55. “Sent-Etyen” – “Aleksandriya”
J qrupu
20:55. “Roma” – “Borussiya”
20:55. “İstanbul Başakşehir” – “Volfsberq”
K qrupu
20:55. “Beşiktaş” – “Braqa”
20:55. “Slovan” – “Vulverhempton”
L qrupu
20:55. “Partizan” – “Mançester Yunayted”
20:55. AZ – “Astana”
IV tur
6 noyabr
F qrupu
19:50. “Vitoriya” – “Arsenal”
7 noyabr
A qrupu
21:55. APOEL – “Qarabağ”
21:55. “Düdelanj” – “Sevilya”
B qrupu
21:55. “Kopenhagen” – “Dinamo” Kiyev
21:55. “Luqano” – “Malmö”
C qrupu
21:55. “Bazel” – “Xetafe”
21:55. “Krasnodar” – “Trabzonspor”
D qrupu
21:55. “Rusenborq” – “Sportinq”
21:55. LASK – PSV
E qrupu
21:55. “Latsio” – “Seltik”
21:55. ÇFR – “Renn”
F qrupu
21:55. “Standard” – “Ayntraxt”
G qrupu
23:00. “Feyenoord” – “Yanq Boyz”
23:00. “Reyncers” – “Portu”
H qrupu
24:00. “Espanyol” – Lüdoqorets”
24:00. “Ferentsvaroş” – MOİK
I qrupu
24:00. “Volfsburq” – “Gent”
24:00. “Aleksandriya” – “Sent-Etyen”
J qrupu
24:00. “Borussiya” – “Roma”
24:00. “Volfsberq” – “İstanbul Başakşehir”
K qrupu
24:00. “Braqa” – “Beşiktaş”
24:00. “Vulverhempton” – “Slovan”
L qrupu
19:50. “Astana” – AZ
24:00. “Mançester Yunayted” – “Partizan”
V tur
27 noyabr
F qrupu
19:50. “Vitoriya” – “Standard”
28 noyabr
A qrupu
24:00. “Sevilya” – “Qarabağ”
24:00. “Düdelanj” – APOEL
B qrupu
24:00. “Malmö” – “Dinamo” Kiyev
24:00. “Luqano” – “Kopenhagen”
C qrupu
19:50. “Krasnodar” – “Bazel”
19:50. “Trabzonspor” – “Xetafe”
D qrupu
24:00. “Sportinq” – PSV
24:00. “Rusenborq” – LASK
E qrupu
24:00. “Lazio” – ÇFR
24:00. “Seltik” – “Renn”
F qrupu
24:00. “Arsenal” – “Ayntraxt”
G qrupu
21:55. “Yanq Boyz” – “Portu”
21:55. “Feyenoord” – “Reyncers”
H qrupu
21:55. MOİK – “Lüdoqorets”
21:55. “Ferentsvaroş” – “Espanyol”
I qrupu
21:55. “Sent-Etyen” – “Gent”
21:55. “Aleksandriya” – “Volfsburq”
J qrupu
21:55. “İstanbul Başakşehir” – “Roma”
21:55. “Volfsberq” – “Borussiya”
K qrupu
21:55. “Beşiktaş” – “Slovan”
21:55. “Braqa” – “Vulverhempton”
L qrupu
19:50. “Astana” – “Mançester Yunayted”
21:55. AZ – “Partizan”
VI tur
12 dekabr
A qrupu
21:55. APOEL – “Sevilya”
21:55. “Qarabağ” – “Düdelanj”
B qrupu
21:55. “Dinamo” Kiyev – “Luqano”
21:55. “Kopenhagen” – “Malmö”
C qrupu
21:55. “Bazel” – “Trabzonspor”
21:55. “Xetafe” – “Krasnodar”
D qrupu
21:55. PSV – “Rusenborq”
21:55. LASK – “Sportinq”
E qrupu
21:55. “Renn” – “Latsio”
21:55. ÇFR – “Seltik”
F qrupu
21:55. “Ayntraxt” – “Vitoriya”
21:55. “Standard” – “Arsenal”
G qrupu
24:00. “Portu” – “Feyenoord”
24:00. “Reyncers” – “Yanq Boyz”
H qrupu
24:00. “Lüdoqorets” – “Ferentsvaroş”
24:00. “Espanyol” – MOİK
I qrupu
24:00. “Volfsburq” – “Sent-Etyen”
24:00. “Gent” – “Aleksandriya”
J qrupu
24:00. “Roma” – “Volfsberq”
24:00. “Borussiya” – “İstanbul Başakşehir”
K qrupu
24:00. “Vulverhempton” – “Beşiktaş”
24:00. “Slovan” – “Braqa”
L qrupu
24:00. “Mançester Yunayted” – AZ
24:00. “Partizan” – “Astana”
16 dekabr: 1/16 final mərhələsinin püşkatması
20 fevral 2020: 1/16 final, ilk oyunlar
27 fevral 2020: 1/16 final, cavab oyunları
28 fevral: 1/8 final mərhələsinin püşkatması
12 mart: 1/8 final, ilk oyunlar
19 mart: 1/8 final, cavab oyunları
20 mart: 1/4 final və yarımfinal mərhələlərinin püşkatması
9 aprel: 1/4 final, ilk oyunlar
16 aprel: 1/4 final, cavab oyunları
30 aprel: yarımfinal, ilk oyunlar
7 may: yarımfinal, cavab oyunları
27 may: Final. Polşa, Qdansk stadionu

© Sizinxeber.az, 2016—2019Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir. (055) 501-17-11, [email protected]