sizinxeber.az Sosial Sentyabrda Prezident Administrasiyasının vətəndaş qəbulu CƏDVƏLİ Sentyabrda Prezident Administrasiyasının vətəndaş qəbulu CƏDVƏLİ 20 185 22.avqust.2025 18:50
sizinxeber.az Sosial Rumıniya Senatının nümayəndə heyəti Xankəndidə olub Rumıniya Senatının nümayəndə heyəti Xankəndidə olub 17 836 22.avqust.2025 17:50
sizinxeber.az Sosial Dövlət Komitəsi: Bu günədək başqasının mənzilində məskunlaşmış 192 ailə azad edilmiş ərazilərə köçürülüb Dövlət Komitəsi: Bu günədək başqasının mənzilində məskunlaşmış 192 ailə azad edilmiş ərazilərə köçürülüb 18 186 22.avqust.2025 15:50
sizinxeber.az Sosial Dövlət Komitəsi: Sosial mediada səs yazısı yayılmış keçmiş məcburi köçkünə Biləsuvarda boş mənzil təklif edilib Dövlət Komitəsi: Sosial mediada səs yazısı yayılmış keçmiş məcburi köçkünə Biləsuvarda boş mənzil təklif edilib 17 971 22.avqust.2025 15:50
sizinxeber.az Sosial Köç karvanı Ağdamın Xıdırlı kəndinə çatıb, açarlar təqdim edilib- YENİLƏNİB Köç karvanı Ağdamın Xıdırlı kəndinə çatıb, açarlar təqdim edilib- YENİLƏNİB 17 736 22.avqust.2025 15:00
sizinxeber.az Sosial Laçında Baş Prokurorluq tərəfindən beynəlxalq konfrans keçirilib - FOTO - YENİLƏNİB Laçında Baş Prokurorluq tərəfindən beynəlxalq konfrans keçirilib - FOTO - YENİLƏNİB 15 477 22.avqust.2025 15:00
sizinxeber.az Sosial Laçına ilin sonuna qədər 40 ailə köçürüləcək Laçına ilin sonuna qədər 40 ailə köçürüləcək 18 424 22.avqust.2025 13:50
sizinxeber.az Sosial Baş prokuror: Vaşinqton görüşü suveren hüquqlarımızın beynəlxalq aləmdə tam şəkildə tanınmasının təsdiqidir Baş prokuror: Vaşinqton görüşü suveren hüquqlarımızın beynəlxalq aləmdə tam şəkildə tanınmasının təsdiqidir 13 636 22.avqust.2025 13:00
sizinxeber.az Sosial Kəlbəcərin Vəng kəndində “Aşağı Vəng”, “Nadirxanlı” və “Çaykənd” kiçik su elektrik stansiyalarına media-tur təşkil edilib Kəlbəcərin Vəng kəndində “Aşağı Vəng”, “Nadirxanlı” və “Çaykənd” kiçik su elektrik stansiyalarına media-tur təşkil edilib 7 049 22.avqust.2025 12:50
sizinxeber.az Sosial Yeni tədris ili üçün tədris planları təsdiq edilib Yeni tədris ili üçün tədris planları təsdiq edilib 7 492 22.avqust.2025 11:50
sizinxeber.az Sosial MDB üzrə cinayətkarlığa qarşı mübarizədə vahid mərkəz yaradılması təklif olunub MDB üzrə cinayətkarlığa qarşı mübarizədə vahid mərkəz yaradılması təklif olunub 7 120 22.avqust.2025 11:50
sizinxeber.az Sosial Türkiyə Ali Məhkəməsinin prokuroru: Azərbaycanla təcrübə mübadiləsinə böyük əhəmiyyət veririk - FOTO Türkiyə Ali Məhkəməsinin prokuroru: Azərbaycanla təcrübə mübadiləsinə böyük əhəmiyyət veririk - FOTO 7 026 22.avqust.2025 11:50
sizinxeber.az Sosial QHT-lərə Dövlət Dəstəyi Agentliyi 2026-cı il üçün qrant müsabiqələri üzrə elan verib QHT-lərə Dövlət Dəstəyi Agentliyi 2026-cı il üçün qrant müsabiqələri üzrə elan verib 7 158 22.avqust.2025 11:00
sizinxeber.az Sosial Kəlbəcərdə istifadəyə verilən 1-ci yaşayış kompleksinə media-tur təşkil olunub Kəlbəcərdə istifadəyə verilən 1-ci yaşayış kompleksinə media-tur təşkil olunub 7 097 22.avqust.2025 11:00
sizinxeber.az Sosial Talassemiya Mərkəzi ilə bağlı iddialara aydınlıq gətirilib Talassemiya Mərkəzi ilə bağlı iddialara aydınlıq gətirilib 6 824 22.avqust.2025 10:50
sizinxeber.az Sosial Xüsusi nümayəndə: Laçına indiyədək 3516 nəfər köçürülüb Xüsusi nümayəndə: Laçına indiyədək 3516 nəfər köçürülüb 7 577 22.avqust.2025 10:50
sizinxeber.az Sosial Kəlbəcərdə 3-cü yaşayış kompleksində 29 bina tikiləcək - FOTO Kəlbəcərdə 3-cü yaşayış kompleksində 29 bina tikiləcək - FOTO 6 792 22.avqust.2025 10:50
sizinxeber.az Sosial Baş prokuror: Azərbaycanın ilk Konstitusiyasının qəbulu Heydər Əliyevin adı ilə bağlıdır Baş prokuror: Azərbaycanın ilk Konstitusiyasının qəbulu Heydər Əliyevin adı ilə bağlıdır 6 963 22.avqust.2025 10:50
sizinxeber.az Sosial Kəlbəcər şəhərində təməli qoyulan 4-cü yaşayış kompleksinə media tur təşkil edilib - FOTO Kəlbəcər şəhərində təməli qoyulan 4-cü yaşayış kompleksinə media tur təşkil edilib - FOTO 7 625 22.avqust.2025 10:00
sizinxeber.az Sosial Fövqəladə hadisələrlə bağlı mülki müdafiə məşqi təşkil edilib Fövqəladə hadisələrlə bağlı mülki müdafiə məşqi təşkil edilib 8 026 21.avqust.2025 19:50
sizinxeber.az Sosial Livanda düşərgələrdə yaşayan fələstinlilər silahları orduya təhvil verəcək Livanda düşərgələrdə yaşayan fələstinlilər silahları orduya təhvil verəcək 7 585 21.avqust.2025 17:50
sizinxeber.az Sosial Kəlbəcərə ilk köç edənlər arasında Milli Qəhrəman Hökümə Əliyevanın ailə üzvləri də var Kəlbəcərə ilk köç edənlər arasında Milli Qəhrəman Hökümə Əliyevanın ailə üzvləri də var 7 635 21.avqust.2025 14:00
sizinxeber.az Sosial Sumqayıtda növbəti iməcilik keçirilib Sumqayıtda növbəti iməcilik keçirilib 7 071 21.avqust.2025 13:50