Главная > Hadisə > Ucarda yol qəzasında 9 nəfər xəsarət alıb - FOTO - YENİLƏNİB
Ucarda yol qəzasında 9 nəfər xəsarət alıb - FOTO - YENİLƏNİB23-07-2025, 19:50. Разместил: Rss Bot Apa |
Ucarda baş verən yol qəzasınnda 9 nəfər xəsarət alıb. APA-nın yerli bürosunun xəbərinə görə, qəzada xəsarət alanların 1962-ci il təvəllüdlü Cəmilə İbrahimova, 1988-ci il təvəllüdlü Rauf İmanov, 2024-cü il təvəllüdlü Əsra İmanova, 2022-ci il təvəllüdlü Leyla İmanova, 1994-cü il təvəllüdlü Zərnigar İmanova, 1987-ci il təvəllüdlü Pərvanə Məhərrəmova, 1992-ci il təvəllüdlü İsmət İbrahimli, 1992-ci il təvəllüdlü Aybəniz Abdullayeva və 1986-cı il təvəllüdlü Əlövsət Məhərrəmov olduğu bildirilir. *** 18.25 Ucarda yol qəzası olub. APA-nın yerli bürosunun xəbərinə görə, hadisə Bakı-Qazax magistralının rayon ərazisindən kecən hissəsində baş verib. "Mercedes sprinter"lə "Mercedes Vito"nun toqquşması nəticəsində xəsarət alanların olduğu bildirilir. Onlar Ucar Rayon Mərkəzi Xəstəxanasına catdırılıb. Fakt araşdırılır.