ADY dəmiryolu xətlərinin mühafizə zolağında evlərin qanunsuz tikilməsi ilə bağlı məhkəməyə müraciət edib - YENİLƏNİB
Azərbaycan Dəmir Yolları" QSC Bakı sərnişin-Keşlə, Nərimanov-Böyükşor dəmiryolu xətlərinin mühafizə zolağında evlərin qanunsuz tikilməsi ilə bağlı məhkəməyə müraciət edib.
Bu barədə "Azərbaycan Dəmir Yolları" QSC-nin Kommunikasiya departamentinin İctimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin rəhbəri Bəxtiyar Hacıyev “Sizinxeber.az-Economics”ə açıqlamasında deyib.
"Nərimanov Rayon Polis İdarəsində qeyd edilən ərazilərin qanunsuz zəbt edilməsi, qanunsuz tikinti fəaliyyəti ilə bağlı cinayət işi başlanıb, araşdırma aparılır. Eyni zamanda, müvafiq tədbirlərin görülməsi üçün ADY tərəfindən məhkəməyə müraciət olunub".
20:21
Nərimanov Rayon Polis İdarəsində qeyd edilən ərazilərin qanunsuz zəbt edilməsi, qanunsuz tikinti fəaliyyəti ilə bağlı cinayət işi başlanıb, araşdırma aparılır. Eyni zamanda, müvafiq tədbirlərin görülməsi üçün ADY tərəfindən məhkəməyə müraciət olunub.