Главная > Sosial > Ucarda zəncirvari qəza olub, ölən və xəsarət alanlar var - FOTO - YENİLƏNİB
Ucarda zəncirvari qəza olub, ölən və xəsarət alanlar var - FOTO - YENİLƏNİB16-02-2025, 06:50. Разместил: Rss Bot Apa |
Ucarda baş verən qəzada hələlik şəxsiyyəti dəqiqləşdirilməyən 1 kişi və 1 qadın ölüb. Sizinxeber.az xəbər verir ki, hadisə zamanı xəsarət alan 12 nəfərin adları aşağıdakı kimidir: 1980-ci il təvəllüdlü Məmmədov Ruslan Mahmud oğlu, 2007-ci il təvəllüdlü Əliyeva Səbinə Vasif qızı, 1969-cu il təvəllüdlü Qasımov Mərdan Əkbər oğlu, 1960-cı il təvəllüdlü Əhmədov Şahid Yusif oğlu, 1963-cü il təvəllüdlü Abdulayeva Nəcibə İbrahim qızı, 1955-ci il təvəllüdlü Əliyev Əlövsət İlyas oğlu, 1983-cü il təvəllüdlü Hüseynov Aftandil Rəşid oğlu, 1981-ci il təvəllüdlü Bayramov Samir Rəhim oğlu, 1981-ci il təvəllüdlü Məmmədov Niyaməddin Mahmud oğlu, 1960-cı il təvəllüdlü Əliyeva Günəş Əli qızı, 2020-ci il təvəllüdlü Allahverdizadə Nəriman Taleh oğlu 1981-ci il təvəllüdlü Məmmədov Əlizamin Telman oğlu Ucar Rayon Xəstəxanasına yerləşdiriliblər. İlkin yardım göstərildikdən sonra bütün zərərcəkənlər Göyçay Rayon Mərkəzi Xəstəxanasına göndəriliblər. *** 03:54 Ucarda ağır yol-nəqliyyat hadisəsi zamanı ölən və xəsarət alanlar olub. Sizinxeber.az-nın yerli bürosunun məlumatına görə, hadisə gecə saatlarında Bakı-Qazax əsas magistral yolunun rayon ərazisindən keçən hissəsində baş verib. İlkin məlumata görə, 13 avtomobilin toqquşması nəticəsində 2 nəfər ölüb, 10-dan yuxarı şəxs xəsarət alıb. Zərərçəkənlər Ucar Rayon Mərkəzi Xəstəxanasına yerləşdiriliblər. Fakt araşdırılır. Вернуться назад |